Hakkımızda

Gözüm Optik Mağazalarının temeli, 1965 senesinde kurucumuz KEMAL ÇETİN SAYRE’nin Beyoğlu İstiklal caddesin de mesleğe atılmasıyla başlamıştır.

Gözüm Optik, dünyanın ünlü markalarını bir çatı altında toplayarak hizmet kalitesini ön planda tutup, sektöründe verdiği sınırsız hizmet, saygınlık, müşterisine sağladığı imkânlar, iyi bir iletişim ve profesyonel bir kurum olarak sektörde yer almaktadır. Bütün elemanlarımız “ilk başta kendimize güvenmeyi bilmeliyiz ki, müşterilerimize sonsuz güven verip, işimizi en iyi şekilde yaptığımızı hissetmeliyiz” ilkesiyle çalışmaktadır.

Gözüm Optik mağazalarının satışa sunduğu Dünya markalarının, her biri tüketicilerinin tarzını belirleyerek, modayı takip etmelerine yardımcı olur.

Gözüm Optik, 10 mağazasıyla tüketicilerimize hizmet vermektedir. İlk mağazamız 1975 senesinde Küçükçekmece’de açılarak optik sektöründe yer almaya başlamıştır. Güler yüzlü, deneyimli ve eğitimli personeliyle optik, güneş gözlüğü, hijyenik ortamda kontak lens göz sağlığı ile ilgili tüm konularda müşterilerine yardımcı olmakla birlikte saygın, kaliteli bir hizmet vermektedir.

Mağazalarımızın hepsi kendi mülkümüz olup Avcılar'da 7,Bakırköy 2 ve 1 de Kadıköyde ki mağazalarımızla hizmet sunmaktadır. İstanbul genelinde mağazalar zinciri oluşturarak müşterisine, üstün hizmet ve kalite anlayışıyla birlikte Dünyaca ünlü dev markalar ve modelleri sunmaktadır.

Uzun yıllardan beri sağlık sektöründeki başarısı, deneyimi, güveni, dürüstlüğü ile ön planda olan radikal ve çağdaş bir kuruluştur. Hedefimiz Türkiye optik sektörünün gelişimine katkıda bulunmak için, ileri teknolojiyi takip edip, saygın hizmet anlayışıyla kaliteyi sunmaktır. Bizler gözünüzün ve aklınızın doğru adresi olarak Gözüm Optik diyoruz.

Tüketicilerimize son olarak söyleyebileceğimiz tek şey; GÖZÜM OPTİK İSE GÖZÜNÜZ GÜVENDE…


Gözüm Optik